Serwis o modnej biżuterii

Czarny pierścionek

Pierwsze, na co powinniśmy zwrócić uwagę to fakt, że czarne diamenty są tak samo prawdziwe jak tradycyjne jednak mają kilka różnić, przez które zachowują się one zupełnie inaczej. Nie błyszczą się w zetknięciu z promieniami słonecznymi oraz nie mienią. To je wyróżnia na tle dobrze nam znanych diamentów. Warto także dodać, że pochłaniają one światło, zamiast je odbijać. Mimo tych kilku różnić dobrze byłoby lepiej poznać tę piękną biżuterię.

Właściwości

Budowa, jaką posiada pierścionek z czarnym diamentem jest polikrystaliczna. Jest to zupełnie inaczej niż w przypadku zwykłych diamentów, ponieważ te posiadają budowę krystaliczną. Na uwagę zasługuje fakt, że czarny diament bardzo rzadko występuje w przyrodzie i przez to jest niesamowicie rzadko spotykany. Dlatego też czarny pierścionek zawdzięcza swoją cenę temu, że występuje bardzo rzadko i tylko nieliczni mają okazję go spotkać. Jest to doskonała propozycja na pierścionek zaręczynowy dla swojej kobiety. Dodatkowo komponują się idealnie z białym złotem lub platyną. Brylanty także świetnie pasują i razem z czarnym diamentem prezentują się niezwykle subtelnie i elegancko. Wysoka cena nie ma wpływu na popularność, która jest niemal tak samo wysoka jak w przypadku zwykłych diamentów.

Wskazówki

Trzeba jednak pamiętać, że nie każda kobieta będzie zadowolona z takiego prezentu, ponieważ nie każda przepada za czarnymi pierścionkami z czarnym diamentem.