Serwis o modnej biżuterii

Czym przyozdobić łańcuszek?

Zawieszki na łańcuszek mogą być wykonane z różnych materiałów. Do złotych łańcuszków warto wybrać wisiorki z tego samego kruszywa, które świetnie się ze sobą zgrają.

Codzienna zawieszka ze złota

Na co dzień zdecydowanie lepiej sprawdzą się nieco skromniejsze przywieszki. Możesz wybrać na przykład taką, która ma dla Ciebie jakieś symboliczne znaczenie lub ze szczególnie lubianym motywem. Świetnym pomysłem jest również podarowanie identycznej zawieszki mamie czy przyjaciółce – aby podkreślić Waszą niezwykłą więź.

Wisiorki ze złota noszone do codziennych łańcuszków nie powinny być szczególnie duże – w biżuterii codziennej nie chodzi wszak o nadmierne przyciąganie uwagi, ale podkreślanie naturalnego piękna. Warto zdecydować się na lepszą próbę takiej zawieszki ze złota. Wykorzystywana na co dzień, może mieć tendencje do szybszego niszczenia się, dlatego warto wybrać opcję, która pozwoli się przed tym uchronić. Próba 585 jest odporna na uszkodzenia i wycieranie.

Na bardziej elegancką okazję – co wybrać?

Złote zawieszki na łańcuszek na wieczorne wyjścia mogą być nieco bardziej bogato zdobione od tych codziennych. Świetnym pomysłem są na przykład modele z rozmaitymi kamieniami, dodającymi całości wiele uroku i doskonałego wyglądu.

Również w przypadku wisiorków ze złota na bardziej eleganckie okazje lepszym wyborem są modele wykonane ze złota o wyższej próbie. Pozwalają one na zachowanie pięknego wyglądu biżuterii przez dłuższy czas, bez nieestetycznych otarć lub zarysowań na wzorze.