Serwis o modnej biżuterii

Dlaczego warto założyć wianek ślubny?

Elegancki wianek ślubny przy delikatnych i zwiewnych sukniach prezentuje się bardzo kobieco. Modne wianki kwiatowe doskonale nadają się zarówno do wpięcia w rozpuszczone włosy, jak i również do wpięcia we włosy upięte. Jest to zdecydowanie najlepsza dekoracja dla tych Pań, które planują swój ślub pomiędzy kwietniem a wrześniem. To właśnie w tych miesiącach najłatwiej jest o dostępność żywych i pięknych kwiatów, które nadają się do wyplatania przepięknych wianków.

Z jakich kwiatków wykonać wianek ślubny?

Wybranie porządnego wianka ślubnego wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. W dzisiejszych czasach możemy zamówić stylowe wianki, które wykonane są z wielu różnych kwiatów. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się takie kwiatki jak np.: róże, peonie, eustomy, dalie i goździki. Wybór odpowiednich kwiatków na wianek uzależniony jest tak naprawdę od indywidualnego gustu Panny Młodej oraz od dostępności kwiatów.

Jaki kolor wianka?

Jeżeli Panna Młoda che wybrać coś bardziej subtelniejszego, to warto rozejrzeć się w pierwszej kolejności za wiankami w jasnych i typowo pudrowych barwach. Kobiety, które preferują mocny i bardzo kwiatowy akcent, powinny z kolei wybrać zdecydowanie mocniejsze kolory swojego wianka. Najważniejsze jest przede wszystkim to, aby wianek ślubny idealnie pasował do całokształtu stylizacji ślubnej. W dzisiejszych czasach Panny Młode zdecydowanie najczęściej decydują się na subtelne wzory i jasne odcienie pasteli z niewielkimi dodatkami zieleni.