Serwis o modnej biżuterii

Jaka biżuteria pasuje do zwiewnych letnich sukienek?

Latem kobiety najczęściej wybierają zwiewne sukienki. W tym roku szczególnie modne są te wykonane z lnu, które utrzymane są w naturalnych i stonowanych kolorach. Poza tym oczywiście nie brakuje kwiecistych sukienek, w żywych i nasyconych barwach. Jaka biżuteria będzie pasować zarówno do jednych, jak i drugich kreacji?

Minimalistyczne naszyjniki

Wybierając ozdobę na szyję, najlepiej zdecydować się na najbardziej minimalistyczny model. Cienki złoty łańcuszek z niewielką zawieszką pasuje bowiem do wszystkiego. Nie przytłacza sylwetki tak, jak duże kolorowe naszyjniki, które można kupić w sklepie ze sztuczną biżuterią. Zawsze wygląda elegancko i subtelnie ozdabia dekolt.

Obrączki białe złoto

Pierścionek w postaci obrączki z białego złota, to jedna z najsłynniejszych ozdób dłoni. Nie każda kobieta jest przekonana do innych odcieni złota, natomiast białe złoto wciąż jest bardzo popularne. Obrączki z białego złota, zarówno takie, które są ozdobione cyrkoniami, jak i zupełnie proste i minimalistyczne, można nosić w komplecie. Na jednym palcu może znajdować się nawet 5 czy 6 takich obrączek. Taki nowoczesny sposób zakładania pierścionków wymaga jednak tego, aby raczej zrezygnować z innych elementów biżuterii.

Bransoletka na kostkę

Bardzo nieoczywistym dodatkiem jest bransoletka noszona na kostce. Coraz więcej kobiet decyduje się na to, aby w tak subtelny podkreślić urodę swoich nóg. Taka bransoletka szczególnie pięknie prezentuje się wtedy, gdy nogi są gładkie i opalone.