Serwis o modnej biżuterii

Modne modele kolczyków

Kolczyki to biżuteria praktycznie dla każdej kobiety. Są niezwykle subtelne i bardzo ładnie podkreślają urodę, nawet jeżeli jakaś pani nie jest zwolenniczką ozdabiania się za pomocą biżuterii, na drobne kolczyki bardzo często mimo wszystko się skusi. Jakie są modne modele kolczyków w tym roku?

Modne kolczyki o geometrycznym kształcie

W tym roku bardzo popularna jest biżuteria o geometrycznej linii. Dlatego właśnie taki kolczyki można teraz spotkać w sklepach z biżuterią szlachetną oraz sztuczną. To biżuteria do prostych stylizacji, bo sama w sobie jest raczej dosyć ozdobna i spektakularna. Pięknie podkreślają urodę kobiet długowłosych, będą również fantastycznie prezentować się u pań z włosami krótkimi. Modne geometryczne kolczyki najlepiej kupić w kolorze srebrnym lub złotym.

Modne kolczyki na wkrętki

Malutkie i subtelne kolczyki blisko ucha to zawsze dobry wybór do stylizacji codziennych i wieczorowych. Warto zdecydować się na model z prawdziwym kamieniem szlachetnym, na przykład z brylantem albo szafirem. Poza tym pięknie prezentują się również takie drobniutkie kolczyki z perełkami. To biżuteria idealna nawet do pracy w biurze. Jest ponadczasowa i zawsze bardzo elegancka.

Kolczyki koła

Jedna z najbardziej klasycznych kolczyków to po prostu koła. Koła wracają do łask co kilka lat, w tym roku klasyczna koła przybrały bardziej kształt elipsy, pięknie prezentują się do rozpuszczonych włosów, można zakładać je praktycznie na wszystkie okazje wieczorowe. Kolczyki koła to biżuteria nawiązująca do stylu boho, wcześniej nosiły ją nasze mamy, a pewnością w przyszłości kobiety również będą uwielbiały ten model