Serwis o modnej biżuterii

Modne naszyjniki celebrytki

Modna biżuteria jest dzisiaj niezwykle atrakcyjnym dodatkiem do stylizacji odzieżowych. W przypadku naszyjników oferowanych przez rynek jubilerski w formie celebrytek stanowią one ogromną część popularnych ozdób kobiecego ciała. Celebrytki ze względu na to, że są biżuterią noszoną przez gwiazdy stały się hitem, na który warto jest zwrócić uwagę z kilku względów.

Delikatny naszyjnik w formie celebrytki pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Zarówno do kreacji wieczorowej, jak również do ubioru codziennego. Połączenie delikatnego, cienkiego łańcuszka z zawieszkami w różnym typie stanowi znakomitą ozdobę noszoną na co dzień, jak również przy bardziej odświętnych okazjach. Naszyjnik celebrytka na dzień dzisiejszy jest wybierana bardzo często przez gwiazdy estrady, przez aktorki, piosenkarki i typowe celebrytki. Złota celebrytka dodatkowo ze względu na surowiec, z jakiego jest często projektowana jest elegancką wersją zwykłych naszyjników codziennych.

Charakterystyczne cechy celebrytki

Najbardziej charakterystyczną cechą każdej złotej celebrytki jest to, że są to naszyjniki jedne z delikatniejszych, z jakimi można się spotkać w sklepach. Co więcej najczęściej mamy w takim naszyjniku zawieszkę, która łączy jeden koniec łańcuszka z drugim, wpisując się idealnie w całość. Wybierając celebrytkę ze złota mamy pewność, że naszyjnik będzie trwały i nie zmieni swojego koloru. Także będzie idealnie błyszczał w sztucznym świetle i dziennym.

Zawieszki do naszyjników celebrytka a symbolika

Bardzo często zdarza się tak, że wybierane są zawieszki z łańcuszkami, które coś konkretnego symbolizują, co więcej z czym utożsamiają się osoby, które je noszą. Tak więc pośród naszyjników celebrytek z LumariGold można odnaleźć łańcuszki z zawieszkami:
• w formie koniczynki (symbolizującej szczęście),
• w formie tzw. ósemki (znaku nieskończoności),
• w formie gwiazdki (symbolizującej szczęście),
• w formie arande (symbolizującej harmonię),
• w formie słonika (symbolizującego szczęście),
• w formie serca (symbolizującego miłość).