Serwis o modnej biżuterii

Najmodniejsze zegarki damskie

Jakie zegarki damskie warto wybrać w tym sezonie? Przyznać trzeba, że wybór jest niemały. Kiedyś zegarki, jako akcesoria, zarezerwowane były głównie dla mężczyzn. Jednak od pewnego czasu cieszą się ponowną popularnością wśród kobiet. Tym razem jednak nie tylko są użytecznym gadżetem, ale i także obowiązkowym elementem stroju! Odpowiednio dobrane damskie zegarki są w stanie dopełnić każdą stylizację. Warto więc zwracać uwagę na oryginalne modele i mieć w swojej szufladzie przynajmniej jeden.

Jakie damskie zegarki będą najpopularniejsze latem?

Prawdziwe odrodzenie przeżywają zegarki na złotych bransoletach. Jeśli chodzi więc o sezon letni, złoto zdecydowanie wyparło popularne do tej pory srebro. Warto wybierać zegarki, które są połączeniem złota i czerni, ponieważ jest to najgorętsze możliwe połączenie! Zazwyczaj w takim przypadku bransoleta zegarka jest srebrna, a jedynie jego tarcza czarna. Takie łączenie zawsze prezentuje się bardzo elegancko i sprawdzi się przy wielu formalnych stylizacjach.

Jeśli chodzi o inne modne zegarki, które sprawdzą się na przykład podczas wyjazdów, warto zwrócić uwagę na zegarki na kolorowych, gumowych paskach. Prawdziwą furorę robią te na różowych oraz błękitnych paskach. Dzięki temu, że są one gumowe, idealnie sprawdzą się także podczas kąpieli morskich. Warto mieć w swojej szufladzie przynajmniej jeden taki uniwersalny model, który sprawdzi się podczas wakacyjnych wyjazdów.