Serwis o modnej biżuterii

Naszyjnik i kolczyki do ślubu. Jak wybrać najlepszy komplet biżuterii ślubnej?

Kolia lub naszyjnik oraz kolczyki do ślubu tworzą popularny zestaw biżuterii ślubnej. Aby podkreślić charakter stylizacji, warto wybrać zestaw, który będzie jej dopełnieniem.

Kolor sukni ślubnej a biżuteria ślubna

kolczyki ślubne - biżuteria

Dzisiaj suknie ślubne to nie tylko klasyczna biel, ale również inne kolory. Coraz częściej Panny Młode decydują się na kreacje w kolorach kremowym, szampańskim, czyli w ciepłych odcieniach.

Do białej sukni najlepsza będzie biżuteria ślubna w kolorze srebra, białego złota – idealnie będzie współgrała z chłodnym odcieniem kreacji. Natomiast wtedy, gdy suknia ma cieplejszy odcień, wówczas lepiej sprawdzą się naszyjnik i kolczyki do ślubu ze złota żółtego.

Biżuteria na ślub, która może wymodelować sylwetkę

Dzięki odpowiednio dobranej biżuterii na wesele oraz na ślub można uzyskać efekt optycznego wyszczuplenia sylwetki.

Najlepszym wyborem będzie wtedy zestaw składający się z długiego naszyjnika i kolczyków do ślubu – warto przy tym zadbać, aby biżuteria po założeniu tworzyła pionowe linie. Lepiej zrezygnować wtedy z masywnych kolii i szerokich kolczyków.

Biżuteria ślubna – cyrkonie czy prawdzie kamienie?

To także bardzo ważne pytanie, które należy zadać sobie przy poszukiwaniu najlepszej biżuterii ślubnej.

Z pewnością klasyczne diamenty lub inne cenne kamienie spowodują, że biżuteria na wesele i ślub będzie prezentować się jeszcze piękniej, lecz należy liczyć się ze wyższą ceną. Cyrkonie mogą być wtedy tańszą alternatywą.