Serwis o modnej biżuterii

Stylowa biżuteria, czyli złote pierścionki

Stylowa biżuteria to coś co pozwala podkreślić charakter, a także wyróżnić się z tłumu. To również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Unikalne bransoletki, kolczyki, a także pierścionki we współczesnych stylach dodają uroku każdej kobiecie. Jak wybrać odpowiednią biżuterię?

Wyjątkowy prezent

Biżuteria, która ma być prezentem dla bliskiej osoby, powinna być starannie przemyślana. Do wyboru jest wiele motywów, które stanowią najnowsze trendy jubilerskie. Gdy biżuteria wybierana jest dla drugiej połówki, warto zdecydować się na złoty pierścionek. Jest to bowiem dowód miłości, który z dumą nosi każda kobieta.

Złote pierścionki – jaki kolor złota wybrać?

Złoto to nic innego jak miękki, błyszczący metal. Z powodu jego miękkości, tworzy się stopy z mniej szlachetnymi materiałami, aby zwiększyć jego twardość. Wraz ze zmieszaniem złota, powstają różne jego kolory. W ostatnich czasach popularne jest białe, jak i różowe złoto. Warto jednak wybrać kolor złota, tak aby współgrał on z resztą biżuterii. Tutaj znajdziesz ofertę na złote pierścionki ze sklepu Ergold.

Jaki wzór pierścionka?

Obecnie w trendach jubilerskich często pojawiają się złote pierścionki z cyrkoniami. Nadają one blasku biżuterii, a przy tym prezentują się wyjątkowo. Ponadto, przyciągają uwagę. Dostępnych jest wiele pierścionków, które przyozdobione są cyrkoniami w różny sposób. Znajdują się one w jego centralnym punkcie, jak i na całej powierzchni. Wszystko zależy od naszych preferencji i stylu. Warto również pamiętać, że złoty pierścionek z cyrkoniami, może także posłużyć jako pierścionek zaręczynowy.