Serwis o modnej biżuterii

Wianki ślubne jako niebanalny pomysły dla przyszłych pań młodych

Coraz bliżej prawdziwy szczyt ślubnego sezonu. Oznacza to tylko jedno – tysiące przyszłych panien młodych zaczyna gorączkowo poszukiwać inspiracji na to, jak wyglądać w tym szczególnym dniu. Z pewnością najważniejsze elementy stylizacji, takie jak suknie i buty są już dawno wybrane, pozostają jeszcze drobne sprawy, takie jak kwiaty czy biżuteria. Poniżej się kilka pomysłów do wykorzystania dla tych pań, które jeszcze nie podjęły ostatecznej decyzji o tym, jak chcą wyglądać.  

Wianki ślubne jako fantastyczna ozdoba włosów

Cudownym pomysłem na to jak ozdobić swoją ślubną fryzurę jest wianek ślubny. Takie wianki są w ostatnich latach szalenie popularne, ponieważ mocnym trendem w tym, jak zaaranżować całe przyjęcie weselne, jest styl boho. A zatem długie zwiewne, koronkowe suknie oraz bukiet jakby zerwany na łące, a na głowie ślubny wianek, to naprawdę modna tendencja. Mnóstwo florystów zaczęło się zatem specjalizować w wyplataniu takich wianków, wianki ślubne muszą być bowiem specjalnie zaaranżowane, tak by przetrwały przez wiele godzin przyjęcia.

Gdzie zamówić swój wianek ślubny

A zatem, gdzie zamówić wianek ślubny dla siebie? Najlepiej poszukać pracownię florystyczną, która specjalizuje się w realizacji dekoracji i bukietów ślubnych. Zamówiony tam wianek z pewnością będzie prezentował się perfekcyjnie. Odważne przyszłe panny młode mogą również pokusić się o to, aby kupić wymarzone kwiaty i zrobić sobie wianek samodzielnie.