Serwis o modnej biżuterii

Z jakim biżuterii ucieszy się każda kobieta

Kobiety zwykle ochoczo witają nowy komplet biżuterii w swoich zbiorach. Dlatego właśnie biżuteryjny upominek to zawsze dobry pomysł. Jest tak wiele biżuterii w różnym stylu, że praktycznie dla każdej kobiety uda się znaleźć coś odpowiedniego. Poniżej kilka inspiracji i pomysłów.

Łańcuszek celebrytka na szyję i na nadgarstek

Celebrytka to cieniutki łańcuszek na szyję lub na nadgarstek (zobacz). Najpiękniejsze są celebrytki wykonane z żółtego lub różowego złota, które ozdobione są jedną lub kilkoma zawieszkami, przedstawiającymi coś symbolicznego. Obecnie bardzo popularne są na przykład celebrytki z różnego rodzaju złotymi rozetami, z symbolem nieskończoności albo księżycem w formie rogalika. Przepięknie ozdabiają dekolt, są subtelnym biżuteryjnym akcentem.

Kolczyki z perełką

Biżuteria z perłami to prawdziwa klasyka, warto jednak wiedzieć też o tym, że coraz częściej można znaleźć perłową biżuterię o odświeżonym wizerunku. Projekty są zatem mniej eleganckie i nadają się nawet do stylizacji na codzień dla młodych kobiet. Pięknie prezentują się na przykład malutkie perełkowe kolczyki do wkręcania, albo wisiorek ozdobiony perełką, który można nosić na przykład wraz ze swoją złotą celebrytką.

Kolczyki nausznice

Dla miłośniczek mody i nowych trendów z pewnością świetnym wyborem będą natomiast kolczyki nausznice. To kolczyki niezwykle efektowne, jednak można nosić je nawet na codzień, przy czym najlepiej zestawiać jest z prostymi strojami, takimi jak na przykład jeansy i marynarka. Nausznice będą też świetne do tak zwanej małej czarnej, mogę uzupełnić taką sylwestrową kreację, dzięki czemu kobieta będzie wyglądała po prostu fenomenalnie.