Serwis o modnej biżuterii

Złota biżuteria – naszyjniki i bransoletki na topie

Złota biżuteria to klasyka gatunku – pięknie wygląda na opalonej skórze, jest klasyczna i elegancka, pasuje na każdą okazję. Można ją zamówić bez wychodzenia z domu, biżuteria online jest oferowana przez coraz więcej jubilerów.

Modne naszyjniki

Złoty naszyjnik celebrytka to niekwestionowany hit. To delikatna, modna biżuteria szyi i dekoltu, którą założyć można na co dzień i od święta. Wybór zawieszek na cienkim łańcuszku jest ogromny – od złotych kółek, przez wzory koniczynek i serduszek, aż po ażurową złotą biżuterię. Można je nosić solo lub do innych ozdób wykonanych ze złota lub koralików. Modną biżuterią na szyję są bardzo modne złote chokery. Swoim wyglądem przypominają biżuterię z lat 90., przylegają dość ciasno do szyi i są jedną z najbardziej lubianych złotych biżuterii wśród gwiazd. Możemy zdecydować się na te wyłącznie ze złotymi elementami, kolorowymi paciorkami albo na chokery złożone z kilku łańcuszków.

 

Modne bransoletki

Modna biżuteria na nadgarstek to wciąż niewychodzące z trendów złote celebrytki, czyli drobne, wykonane z różnego materiału zawieszki umieszczone na cienkim łańcuszku. Wyglądają niezwykle stylowo, a oferta biżuterii online jest bardzo bogata i można je dostać z ozdobnikami w różnych kolorach. Bransoletki na rzemyku ze złotymi elementami, np ozdobą w kształcie nieskończoności bezustannie podbijają serca kobiet tych młodszych i starszych. Z mody wciąż nie wychodzą delikatne bransoletki złożone z koralików, przeplatane złotymi elementami.