Serwis o modnej biżuterii

Złote pierścionki na zaręczyny

Złoto to metal szlachetny, pięknie prezentujący się uformowany w biżuterię różnego rodzaju – na przykład złote pierścionki dzięki swojemu urokowi mogą stanowić wyjątkowy prezent zaręczynowy dla obojga partnerów. Wybór złotych pierścionków zaręczynowych jest ogromny, można więc łatwo zdecydować się na coś indywidualnego.

Złota prostota

Zaręczyny są okazją dość osobistą, więc niektórzy nie chcą obnosić się z nabytą biżuterią, ale chcą mieć przy sobie coś przypominającego im o ważnej dacie. Z tego powodu proste pierścionki złote bez żadnych dodatkowych dekoracji będą doskonałym wyborem. Pasują i jemu, i jej, więc poza zmodyfikowaniem rozmiaru nie trzeba będzie dokonywać żadnych innych zmian. Modne są grawerowania, na przykład inicjały wraz z datą albo symbole (serca, gwiazdy, znaki zodiaku).

złote pierścionki

Wykwintne egzemplarze biżuterii

Niektóre złote pierścionki zaręczynowe są bardzo dekoracyjne. Niezbędnym elementem takiej biżuterii jest oczko, przeważnie wykonane z wybranego kamienia szlachetnego. Z uwagi na powagę okoliczności pierścionki złote z diamentem stanowią prawdziwy przedmiot pożądania i to one są najczęściej kupowane przez miłośników klasyki i stylowych dodatków. Inny wariant pierścionków z diamentem zakłada większą ilość oczek – mogą mieć równe rozmiary, ale są też pierścionki z jednym oczkiem dużym przybranym kilkoma znacznie mniejszymi. Takie ozdoby są bardzo dekoracyjne i pięknie się prezentują.

 

Złote pierścionki marko.pl