Serwis o modnej biżuterii

Gustowne pierścionki ze stali chirurgicznej

Biżuteria ze stali chirurgicznej niczym nie odbiega od tej wykonanej z metali szlachetnych. Wystarczy spojrzeć na ofertę sklepu Stalowe Love, by przekonać się, że wyroby te są świetnej jakości, mają ciekawe wzory, a w dodatku cena nie jest wygórowana.  Dlaczego warto nosić pierścionki ze stali chirurgicznej? Są to przedmioty, które nie tylko zdobią ciało, ale także wydobywają naturalne piękno, a ponadto nie uczulają i nie powodują reakcji alergicznych.

Rodzaje pierścionków ze stali chirurgicznej

Delikatne i piękne pierścionki ze stali chirurgicznej z ozdobnymi elementami doskonale współgrają z kobiecą dłonią. Pierścionki ze stali chirurgicznej w kolorze złota to nie tylko ozdoba dłoni. Przy ich pomocy można w świetny sposób uzupełnić cały look, nadając mu luksusu i wyjątkowości. W naszej ofercie znajdują się pierścionki z kamieniami szlachetnymi, nieco tańsze wersje z cyrkoniami, pierścionki z różnego rodzaju kryształkami i z wyciętymi wzorami np. w postaci splotu na krzyż, gwiazdki czy serduszka. Można znaleźć je w wielu ciekawych odsłonach. Szeroki wybór pierścionków ze stali chirurgicznej gwarantuje, że każda kobieta znajdzie swój ulubiony model, nie ma znaczenia, czy woli klasykę, czy nowoczesny styl. Nasza biżuteria pasuje do każdej stylizacji.

pierścionek ze stali chirurgicznej z kryształkami kolorowymi
Kliknij w zdjęcie i sprawdź ofertę

Jak dbać o delikatne pierścionki ze stali chirurgicznej?

Agresywne detergenty, czy inne chemikalia mogą uszkodzić delikatne pierścionki ze stali chirurgicznej, dlatego warto zadbać o nie przy pomocy dedykowanych specyfików. Należy pamiętać, że intensywne czyszczenie tego rodzaju biżuterii może spowodować jej odbarwienie i uszkodzenie warstwy wierzchniej. Bardzo ważne jest, by używać tylko sprawdzonych i polecanych środków. Trzeba również uważać na perfumy, a przede wszystkim na zawarty w nich alkohol, który może wejść w reakcję z biżuterią i zniszczyć ją.