Serwis o modnej biżuterii

Bransoletki z zawieszkami jako sposób na wyrażenie siebie

Bransoletki z zawieszkami to biżuteria, która od lat jest niezwykle lubiana przez kobiety. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, iż pozwalają na niemalże dowolne spersonalizowanie ich aby wyrazić siebie i swój charakter. Nie dziwi więc fakt, że obecnie bransoletki z charmsami ma w swojej ofercie każda firma jubilerska.

Jak dopasować bransoletki do swojej osobowości

Bransoletka z zawieszkami z oferty Marko zazwyczaj bez problemu umożliwia ich dowolne komponowanie. W zależności od rodzaju bransoletki zawieszki mogą być przypinane do niej na niewielkie karabińczyki lub nasuwane na bransoletkę. Pierwsze rozwiązanie sprawdza się w przypadku bransoletek wykonanych z oczek, muszą być one odpowiednio duże, aby umożliwić przypięcie charmsów. Charmsy nasuwane stosuje się do bransoletek typu wężyk, są one tak projektowane aby ich wymiana nie stanowiła zbyt wielkiego problemu.

Złota czy srebrna?

Odpowiednie dobranie bransoletek z charmsami rozpoczyna się od określenia tego, z jakich materiałów ma być ona wykonana. Zazwyczaj kobiety dobierają je do pozostałej biżuterii, jeśli na co dzień preferują złoto również tego typu bransoletki kupują wykonane z tego samego kruszcu. Oczywiście w zależności od wybranego materiału zmieniają się ceny bransoletek, złote są znacznie droższe niż te wykonane ze srebra. Same charmsy bardzo często są dodatkowo zdobione na przykład cyrkoniami czy też malowane odpowiednio trwałymi farbami. Dzięki temu zyskują ciekawy i niepowtarzalny wygląd, a panie mogą dopasować idealnie dobrane do swoich oczekiwań.