Serwis o modnej biżuterii

Pamiątki komunijne

Maj jest miesiącem Komunii Świętej. Biel sukni komunijnej, lub granat garniturów zachwyca swoim widokiem. Każdy z nas był gościem na takiej uroczystości. Odwiecznym problemem dla każdego z nas jest wybór pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą. Bo przecież co kupić dziecku, żeby miało pamiątkę, lub żeby mogło cieszyć się długo swoim prezentem? Często decydujemy się na wręczanie maluchowi pieniędzy w kopercie. Jednak czy jest to najlepsze rozwiązanie?

Pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą- co wybrać?

Od zawsze wiemy, że dzieci uwielbiają zabawki, gadżety i wszystkie rzeczy. Które składają się z kilku elementów. Warto więc wybrać zabawkę odpowiednią do wieku dziecka. Popularnym trendem jest zakup roweru dla dziecka, można nazwać to już tradycją komunijną. Nie ma co ukrywać, to rzeczywiście bardzo dobry prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. To doskonała pamiątka dla dziecka, z której będzie korzystać przez lata. Kolejną modną pamiątką, na którą możemy się zdecydować jest zegarek. Szczególnie modny nie tylko 1)wśród dziewczynek, ale także i chłopców. Mnogość kolorów i wzorów zachęca do wyboru tego odpowiedniego. Ten element garderoby pozwoli dziecku na szybszą naukę określania godziny, a także pozwoli na kontrolowanie czasu na swoim własnym zegarku. Pamiątką na komunię, która sprawdza się zawsze, jeśli jesteśmy chrzestnymi, to złoty łańcuszek z medalikiem. Będzie symbolizował ten ważny w życiu dziecka dzień i zostanie z nim na bardzo długo.

Jaki jest koszt pamiątki na komunię?

Pamiątki komunijne nie muszą być drogie. Koszt zakupu złotego łańcuszka z medalikiem zaczyna się już od 200 zł. Droższym zakupem są elementy elektroniki, gry i przede wszystkim rower. Ceny roweru to ok. 1 000 zł. Każda z tych rzeczy będzie doskonałą pamiątką dla obdarowanego malucha.

Pomysł na pamiątkę na Pierwszą Komunię Świętą od zawsze spędza nam sen z powiek. Warto więc zastanowić się nad praktyczną i przydatną pamiątką, która zostanie z dzieckiem na długo, sprawdź tę ofertę: https://ergold.pl/47-pamiatki-na-komunie