Serwis o modnej biżuterii

Dlaczego warto nosić zegarki Longines?

Współczesna moda dla kobiet i dobór dodatków rządzi się prawami odmiennymi od stylowych wyborów mężczyzn. Istnieją trendy, które są typowe dla kobiet i zyskują uznanie w szerokich grupach konsumentek. Gdyby zaistniała potrzeba określenia kryteriów wyboru zegarków przez kobiety jednym słowem, można zaryzykować określenie: styl.

Longines – różne odmiany stylu

Zegarki dla kobiet powinny nie tylko prezentować najwyższą jakość, lecz także szeroką gamę modeli, jak chociażby zegarki Longines damskie. Mężczyźni mogą sobie pozwolić na rzadszą zmianę czasomierzy (zobacz również zegarki męskie Longines), w przypadku kobiet zmiany zależą od całości kreacji. Do odważnych wieczorowych stylizacji wypada założyć np. model Dolcevita z intensywnie czerwonym paskiem lub inne z bransoletą srebrno-różową.
Longines Dolce Vita zegarek damski
Przy klasycznych stylizacjach dobrze jest postawić na tradycyjne okrągłe koperty i stonowane tarcze. Jednak co i rusz zdarzają się okazje, by zabłysnąć i sprowokować ciekawe spojrzenia na nadgarstek. Do takich należą Longines zegarki z serii Symphonette o owalnych kopertach i wyraźnych cyferblatach. Niebanalny, niestandardowy kształt spełnia wyobrażenia o ciekawym zegarku damskim.

Zegarek jako biżuteria

W świecie kobiecej mody nie może zabraknąć biżuterii. Nie zawsze powinna być obfita i tym bardziej krzykliwa, jednak zegarek to ważny dodatek do stroju. Co ciekawe, zegarek Longines może kreować elegancką postawę i sprzyjać dobrej prezentacji. W ten sposób użytkowniczki różnych modeli zegarków Longines mogą odnosić się do ikon świata mody i stylu, jaką była Audrey Hepburn, swego czasu ambasadorka marki.