Serwis o modnej biżuterii

Pierścionek zaręczynowy z cytrynem – dlaczego to dobry pomysł?

Dla każdej pary zaręczyny są wyjątkowym momentem. Zwykle oświadczyny są poprzedzone długimi przygotowaniami, konieczny jest bowiem wybór odpowiedniego miejsca oraz pierścionka. Na co trzeba zwracać uwagę, szykując się do tego ważnego wydarzenia?

Wybór pierścionka zaręczynowego

Każdy mężczyzna chce, żeby pierścionek zaręczynowy odpowiadał gustowi jego wybranki i przypominał jej o dniu oświadczyn. Aby tak się stało, warto postawić na biżuterię z wyjątkowym kamieniem. Propozycją wartą uwagi jest pierścionek zaręczynowy z cytrynem. To kamień szlachetny o żółtym kolorze, który mieni się pięknymi refleksami. Ma on też wyjątkową symbolikę. Kobiecie, która go nosi, ma przynosić szczęście i miłość, a także dodawać pewności siebie.

Kolejną kwestią jest wybór koloru pierścionka. Dla kobiet noszących na co dzień złoto warto wybrać żółtą wersję tego kruszcu, w przypadku pań preferujących srebrną biżuterię lepiej sprawdzi się białe złoto – cytryn pięknie się prezentuje z obydwoma kolorami.  Wyjątkowe modele znajdziesz na stronie sklepu Diamor.

pierścionek zaręczynowy z cytrynem

Wybór miejsca oświadczyn

Wybór miejsca, w którym dojdzie do zaręczyn, również jest bardzo ważną kwestią. Dobrze kierować się przede wszystkim tym, by było to miejsce z jakiejś przyczyny wyjątkowe. Pomysłem wartym uwagi są oświadczyny w restauracji czy parku, w którym odbyła się pierwsza wspólna randka. Innym ciekawym rozwiązaniem może być zaproszenie partnerki do jej ulubionego miasta, na przykład Paryża, Rzymu czy Wenecji. Zaręczynowy pierścionek z cytrynem wręczony w takim miejscu z pewnością wywrze na ukochanej wrażenie.