Serwis o modnej biżuterii

Grawer na obrączkach – czy nadal jest modny?

Coraz częściej popularne salony jubilerskie odwiedzają pary, które poszukują pięknych, gustownych obrączek. Po wybraniu idealnego modelu, mnóstwo osób ma dylemat, czy zdecydować się na grawer, czy też nie. Istnieje bowiem w społeczeństwie przekonanie, że grawer na obrączkach jest już passe i powinno się z niego zrezygnować. Podobna kwestia dotyczy także samych obrączek. Wiele par nawet już nie decyduje się na ten sam wzór. Każdy z małżonków wybiera obrączkę, która najbardziej przypadła mu do gustu.

Grawer na zegarku

Wiele osób rezygnuje również z grawerowania innej biżuterii. Jeszcze nie tak dawno ci, którzy kupowali na prezent bliskiej osobie biżuterię,  decydowali się na grawerowanie na niej daty urodzin, ciekawego motta lub imienia. Teraz od tego się odchodzi. Czy słusznie? Zdecydowanie nie. Personalizowane prezenty cieszą jeszcze bardziej. Dlatego też jeżeli chce się dać synowi, mamie, narzeczonej lub przyjaciółce bransoletkę, pierścionek czy też modny zegarek – warto wygrawerować od serca. Grawer na zegarku to idealny prezent na urodziny, święta Bożego Narodzenia, na rocznicę ślubu, jak i na walentynki.

grawer na zegarku

Grawer na obrączkach

Trzeba jednak przyznać, że tradycyjne podejście do tematu obrączek jest najlepsze. Ten sam model, w tym samym kolorze i kształcie powinien w dniu ślubu pojawić się na palcach u małżonków. Jeżeli chce się wyznać miłość na takich obrączkach drugiej osobie lub wygrawerować datę, czy też inicjały partnera/partnerki to czemu nie. Trzeba przyznać, że taki drobny gest świadczy o wielkiej miłości pary, a taka biżuteria staje się ponadczasowa i oryginalna.

Grawer na biżuterii

Jak wspomniano powyżej, grawerowanie biżuterii jest jak najbardziej na czasie i nie warto z niego rezygnować. Szczególnie że w wielu miejscach jubilerzy robią grawer w cenie biżuterii, więc za tą usługę nie trzeba dodatkowo dopłacać.